Hakkımızda

Gülenay İnşaat Ltd. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde inşaat sektörünün gelişimi ile başlayan süreçte kurularak sektörün öncü ve lider firmaları arasındaki yerini almıştır.

Özellikle konut alanında Gülenay adını bir kalite simgesine dönüştürmek hedefiyle yola çıkılarak bu hedefe ulaşılmıştır. İnşa ettiği binaları sahiplerine Gülenay garantisi ile teslim etmekte ve kullanım aşamasında müşterilerin istekleri doğrultusunda çıkabilecek hususları gidererek hizmetlerine yeni bir boyut katmaktadır.

Gülenay İnşaat Ltd. yapmış ve yapmakta olduğu devlet ihalelerinde birinci sınıf malzeme ve birinci sınıf işçilik kullanarak işleri zamanından önce bitirme hedefinden ödün vermemektedir. Gülenay İnşaat Ltd.’in üretim ve kalite düzeyini yükseltme arayışı, Sanayi grubunu oluşturan tesislerin kurulmasına yol açmıştır.

Bu arayış ilk aşamada “Gülenay Yakışıklı Boya’nın kurulması ile başlamış olup boya üretim sektörüne yeni bir yüz kazandırıp kalitenin sürekliliği sorumluluğu ile üretimlerine “Royal Boya” ismi ile devam etmektedir.

Royal Boya olarak vizyonumuz KKTC’nin yerli üretim sektöründe ilerleme ve dinamizm sağlayacak yeniliklerin öncüsü olmak, toplumun tüm kesimlerine hitap ederek bu ortak faydadan yararlanmasını sağlamaktır.

Royal Boya olarak misyonumuz KKTC’nin en kapsamlı ve kaliteli boya üreticisi olmak. Amacımıza ulaşmak sürekli büyümek ve gelişmek için müşteri memnuniyetini diğer bütün kazançların önünde tutmaktayız.

Royal Boya olarak bugün ve bugünden sonra vereceğimiz tüm hizmetlerin her zaman yanında olacağımızın garantisini vermekteyiz.

Bu arayış ikinci aşamada “Kıbrıs Yapı Kimyasalları’nın kurulması ile devam etmiştir.

İnşaat ve boya alanındaki ilkeli, disiplinli ciddi ve güvenilir çalışmalarımıza AR-GE ve ÜR-GE departmanlarımızda uzmanlaşmış ve gelişmiş kadrolarımızla bilimin ve teknolojinin ışığında Yapı Kimyasalları üretimini de katmış bulunmaktayız.

İnşaat yapımı, tamiri bakımı ve restorasyonuyla ilgili gelişmiş kimyasal çözümler sunmaktayız. Beton ve çimento katkıları, su yalıtım ve ısı yalıtım sistemleri, onarım ve güçlendirme ürünlerimiz ve çözümlerimizle, insana ve çevreye saygılı, sağlıklı ve güvenli çalışma koşullarında, temiz enerji ve modern teknoloji ile donatılmış ekipmanlarla, üretim alanımızı sürekli geliştirmekteyiz. Böylece özverili çalışmalarımızla, kaynakların korunmasına, yaşam kalitesinin artırılmasına katkı sağlayarak, kurumsal hedefimiz doğrultusunda sürdürülebilir bir gelecek için Kıbrıs Yapı Kimyasallarını yaratıyoruz.

“BÜYÜK USTALARIN BÜYÜK SIRLARI KIBRIS YAPI KİMYASALLARI”

Yatırımlarımız “Gülenay Property Ltd.” in ve “Arş Yatırım Ltd.” in kurulması ile devam etmiştir. “Gülenay Property Ltd.” bir kira şirketi olarak kurulmuştur. Ülkemizde misafir olarak bulunan öğrencilerimize kaliteli yurt ve kaliteli daire kiralama konusunda öncü olmaya devam etmektedir.

Arş Yatırım Ltd. ise yapmış olduğu yatırımlar ve yapmakta olduğu devlet ihalelerinde birinci sınıf malzeme ve birinci sınıf işçilik kullanarak işleri zamanından önce bitirme hedefinden ödün vermemektedir.