HAKKIMIZDA

Kıbrıs’ın en etkili inşaat kuruluşu ve alanında öncü olan, sağladığı iş birlikteliklerinde destekleyici ve sektöründe referans olan çalışmaları ile KKTC’nin uluslararası anlamda varlığını koruyup destek sağlamayı önemsemekte, öte yandan iş dünyası alanlarında kararlı projeler geliştirip fayda sağlayan bir kapsama ulaştırmaktadır.

Küresel ve bölgesel, toplumsal ve ekonomik konulardaki tecrübesi ve vizyonu ile KKTC’ye olan katkılarını yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirerek 40. ve 41. KKTC Uluslararası Fuarı, 16.Musiad fuarı ve seminerlere katılımlarda bulunarak KKTC’nin lider ticari firması olduğunu birkez daha vurgulamış ve sürekli gelişen teknolojilerin özenli takibi ile profesyonel anlamda gelişip adanın lideri ve gurur kaynağı olmayı sürdürmektedir.

Gülenay İnşaat Ltd ve yan kuruluşları olan KYK (Kıbrıs Yapı Kimyasalları), Gülenay Boya’nın, ada inşaat sektöründe en etkili 1.sınıf müteaahhit firma olarak yer alması ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmet sunarak Ülkesi, müşterileri, ortakları, bayileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olarak hedefe odaklı beklentilere kalite ve istikrar ile karşılık vermeyi öncelik edinmesi ve kuşaklar boyu devamlılığını kalıcı olarak sağlaması seçtiği yol olmuştur.

Kalitede, hizmette, ikmal kaynakları ve bayi ilişkilerinde adilane davranmak bilinci ile çalışanlarına ve topluma fayda sağlaması, verimliliği arttırmak ve dayanışma ile ekonomiyi güçlendirmek adına bütün gayretini vazgeçemeyeceği bir sorumluluk ile göstermektedir.

İnşaat, mülkiyet, boya ve yapı kimyasalları malzemeleri üzerinde adanın ana destekçisi olup faaliyetlerini sürdürmekte ve bu kapsamda katkı ve uzmanlıktan faydalanılıyor olmasından memnuniyet ve gurur duymaktadır.

Değerli halkımıza ve tüm müşterilerimize 15 yıllık beraberlik ve destek için sonsuz teşekkürlerimizi minnet şükranla sunarız…

KATALOGLARIMIZ

Download .PDF