Direktörün Mesajı

Değerli halkımız, iş ortaklarımız ve çok kıymetli çalışanlarımız,

20 yılı aşkın süredir gurur ile taşıdığımız sorumluluk ile ülkemiz için hep daha ilerisini hedef alarak çalıştık, insanlarımızın her zaman her şeyin en iyisine layık olduğuna inanarak yolumuzda istikrar ile devam ettik. İnandığımız bu yolda özverili çalışmalarımız sayesinde, ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunan birçok önemli kararlar alıp gerçekleştirdik ve silinemez adımlar attık.

Temennimiz evrensel değerlerin ve demokrasinin hakim olduğu, eğitim başta olmak üzere, her alanda ihtiyaç duyulan reformların hız kazanacağı, çağdaş medeniyet normlarına daha çok yaklaşacağımız ve her zorluğun üstünden “biz” olarak gelmeye devam edeceğimiz ve bu dileklerin gerçek olması için her zaman olduğu gibi yapıcı olmaya, kalıcı değer üretmek için inanarak çalışmaya devam edecek olmamızdır.

Gülenay Şirketler Grubu geçmişte olduğu gibi, bundan sonra da KKTC Ekonomisi ve iş istihdamına ciddi katkılar sunmayı, Ada’nın en itibarlı kuruluşu olarak sürdürmeye devam edecektir. Bu yolda ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlara katkılarından dolayı çok kıymetli halkımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve değerli çalışanlarımıza sonsuz şükran ve teşekkürlerimizi sunuyorum.

Mehmet ÇILDIR
DİREKTÖR

GÜLENAY İNŞAAT LTD.
ARŞ YATIRIM LTD.
GÜLENAY PROPERTY LTD.
KIBRIS YAPI KİMYASALLARI (KYK)
ROYAL BOYA